Kontaktinformasjon skulane

Kontaktinfo for dei 34 skulane

Skoler i Gjesdal e-post Telefon Rektor e-post Telefon
Gjesdal ungdomskule GUSadm@gjesdal.kommune.no 51 61 47 20 Trond Niemi nietro@gjesdalskolen.com 90853254
Bærland skole baerland.skole@gjesdal.kommune.no 51 61 46 00 Tom Kenneth Gilje giltomk@gjesdalskolen.no 51614601
Solås skole solas.skole@gjesdal.kommune.no 51 61 46 10 Kirsti Sævik kirsev@gjesdalskolen.com 51614611
Ålgård skole algard.skole@gjesdal.kommune.no 51 61 46 70 Gøril Vølstad gorvol@gjesdalskolen.com 51614671
Oltedal skole Oltedal.skole@gjesdal.kommune.no 51 61 48 00 Målfrid Heien Førde formal@gjesdalskolen.com 51614801
Dirdal skole dirdal.skole@gjesdal.kommune.no 51 61 48 25 Mari-Anne Haugbakk haumar@gjesdalskolen.no 51614826

 

Skular i Hå epost Telefon Rektor epost telefon
Bø skule post.bo.skule@ha.kommune.no 51 79 13 50 Ingrid Marie Særheim IngridMarie.Saerheim@ha.kommune.no +4741532694
Høyland skule post.hoyland.skule@ha.kommune.no 51 79 12 30 Seri Refsnes Seri.Refsnes@ha.kommune.no +4741532656
Motland skule post.motland.skule@ha.kommune.no 51 79 83 80 Rune Roaldsen rune.roaldsen@ha.kommune.no +4741532650
Nærbø ungomsskule post.narbo.ungdomsskule@ha.kommune.no 51 43 60 30 Jan Ove Tobiassen jan.ove.tobiassen@ha.kommune.no +4740240169
Ogna skule post.ogna.skule@ha.kommune.no 51 43 60 60 Helge Håland helge.haland@ha.kommune.no +4741532615
Varhaug skule post.varhaug.skule@ha.kommune.no 51 79 17 00 Johan Omland Johan.Omland@ha.kommune.no +4741532693
Varhaug ungdomsskule post.varhaug.ungdomsskule@ha.kommune.no 51 79 88 50 Stig Gunder Normann sgn@ha.kommune.no +4741532655
Vigrestad skule post.vigrestad.skule@ha.kommune.no 51 79 36 00 Dagfrid Bekkeheien Skrettingland Dagfrid.BekkeheienSkrettingland@ha.kommune.no +4741532652
Vigrestad storskule post.vigrestad.storskule@ha.kommune.no 51 79 95 80 Ingvar Sør-Reime isr@ha.kommune.no +4741532653

 

Skular i Klepp epost Telefon Rektor epost Telefon
Tu skule tu.skule@klepp.kommune.no 51 78 68 00 Vibeke Sola vibeke.sola@klepp.kommune.no +47402 88 726
Vasshus skule vasshus.skule@klepp.kommune.no 51 78 92 90 Åse Opsahl Egge (ass.rektor) ase.opsahl.egge@klepp.kommune.no +4797536995
Kleppe skule kleppe.skule@klepp.kommune.no 51 78 93 00 Sylvia Gjersdal Sylvia.Gjersdal@klepp.kommune.no +4792839767
Horpestad skule horpestad.skule@klepp.kommune.no 51 78 62 60 Kariann Leikanger Kariann.F.Leikanger@klepp.kommune.no +4798434386
Engelsvoll skule engelsvoll.skule@klepp.kommune.no 51 78 65 00 Lisa Bøvik lisa.bovik@klepp.kommune.no +4792298128
Bore skule bore.skule@klepp.kommune.no 51 78 84 50 Mette J. Monge mette.johnsen.monge@klepp.kommune.no +4791320376
Orre skule orre.skule@klepp.kommune.no 51 78 90 70 Jorun Beate Fylkesnes Jorun.Beate.Fylkesnes@klepp.kommune.no +4793895074
Orstad skule orstad.skule@klepp.kommune.no  51 78 55 00 Tor Åge Risnes Tor.Age.Risnes@klepp.kommune.no +4792817769
Bore ungdomskule bore.ungdomsskule@klepp.kommune.no 51 78 84 00 Roar Johannessen Roar.Johannessen@klepp.kommune.no +4740428292
Klepp ungdomskule klepp.ungdomsskule@klepp.kommune.no 51 42 97 00 Marit Sørensen Marit.Sorensen@klepp.kommune.no +4791810535

 

Skular i Time epost Telefon Rektor epost Telefonnr
Hognestad skule Hognestad.skule@time.kommune.no 51 77 83 43 Heidi Barvik heidi.barvik@time.kommune.no +4791374319
Bryne skule bryne.skule@time.kommune.no 51 77 64 00 Heidi Barvik heidi.barvik@time.kommune.no +4791374319
Rosseland skule rosseland.skule@time.kommmune.no 51 77 63 90 Geir Soma geir.soma@time.kommune.no +4797581636
Lye skule lye.skule@time.kommune.no 51 77 60 81 Sigrid Hinnaland Kjetland sigrid.hinnaland.kjetland@time.kommune.no +4799046933
Frøyland skule may.varli.ree@time.kommune.no 51 77 65 10 Gerd Rusdal gerd.rusdal@time.kommune.no +4798635393
Frøyland ungdomsskule froyland.ungdomsskule@time.kommune.no 51 77 65 00 Siri Endresen siri.endresen@time.kommune.no 414 37 427
Bryne ungdomsskule bryne.ungdomsskule@time.kommune.no 51 77 64 40 Elsa Djuve Jerstad elsa.djuve.jerstad@time.kommune.no 51 77 64 42
Lye ungdomsskule lye.ungdomsskule@time.kommune.no 51 77 83 70 Sigurd Ravndal sigurd.ravndal@time.kommune.no +4792868154
Undheim skule undheim.skule@time.kommune.no 51 77 83 60 Jorunn Hauff jorunn.hauff@time.kommune.no +4745220737